SVOZ VELKOOBJEMOVÉHO ODPADU

Jako každoročně i letos organizuje obec ve spolupráci s fi. Marius Pedersen jarní svoz velkoobjemového odpadu. Letos se tento svoz uskuteční o víkendu

12. – 15. května

Velkokapacitní kontejnery budou na obvyklých stanovištích:

Petrovice obecní úřad

Krásný Les náves

Krásný Les točna autobusů

přistaveny v pátek 12. května odpoledne a staženy budou v pondělí 15. května dopoledne.

Do těchto kontejnerů je možno ukládat velkoobjemový odpad jako je starý nábytek, koberce, okna atp. Rovněž si na tento termín můžete na obecním úřadě, tel.: 602 655 470, 602 655 471, 475 226 171, nebo se zaměstnanci obce domluvit odvoz velkoobjemového odpadu přímo od domů.

Zdeněk Kutina, starosta