Obec Petrovice

  • Vítejte v Petrovicích

    Vítejte v Petrovicích. V malebné obci ležící při hranici s Německem. Svou rozlohou jsou Petrovice největší obcí v Ústeckém kraji. Obec se také pyšní velmi bohatou historií, která sahá až do 14. století, kdy panství náleželo rodu Wartenberků.

Restaurace a ubytování

Naše obec se pyšní širokým výběrem restaurací různých kuchyní. Lze se u nás i ubytovat.

Turistika

V našem okolí lze nalézt mnoho zajímavých míst k uspokojení Vašich kulturních zážitků.

Kultura

Vzhledem k zajímavé historii naší obce, pořádáme pro Vás celoročně mnoho zajímavých akcí.

Zahájení turistické sezóny - Krušné hory

Destinační agentura Krušné hory bude zahajovat letní turistickou sezónu na jednom z nejatraktivnějších míst Krušných hor. 
Zahájení se bude konat v sobotu 20.5.2017 na Komáří vížce. Pro všechny návštěvníky je připraven bohatý program, občerstvení a bezplatná* jízda lanovkou z Krupky. Bližší informace naleznete v přiloženém letáku - zde [formát pdf].