Obec Petrovice

  • Vítejte v Petrovicích

    Vítejte v Petrovicích. V malebné obci ležící při hranici s Německem. Svou rozlohou jsou Petrovice největší obcí v Ústeckém kraji. Obec se také pyšní velmi bohatou historií, která sahá až do 14. století, kdy panství náleželo rodu Wartenberků.

Restaurace a ubytování

Naše obec se pyšní širokým výběrem restaurací různých kuchyní. Lze se u nás i ubytovat.

Turistika

V našem okolí lze nalézt mnoho zajímavých míst k uspokojení Vašich kulturních zážitků.

Kultura

Vzhledem k zajímavé historii naší obce, pořádáme pro Vás celoročně mnoho zajímavých akcí.

Provoz obecního úřadu v době Vánoc

Z důvodu čerpání řádné dovolené a provádění roční účetní závěrky budou příjem plateb v hotovosti a výdej stravenek omezeny pouze do 22.12.2017. V době od 27.12.2017 do 03.01.2018 bude Obecní úřad Petrovice pro veřejnost uzavřen!