Seminář - Sociální podnikání a vše co s tím souvisí

MAS Labské skály z.s. zve všechny zájemce o rozvoj sociálního podnikání na seminář, který se bude konat 17.2.2015 od 10.00 hod na zámku v Jílovém u Děčína

Seminář je určený zájemcům o tuto formu podnikání (podnikatelům,NNO, obcím) a je zaměřen na předání základních informací o legislativě, principech a dotační podpoře.

Přednášejícím je konzultant Ministerstva práce a sociálních věcí ČR pro Severozápad Ing. Petr Beránek, který je také ředitelem a projektovým manažerem o.p.s. Srdce a čin.

Veškeré informace a přihláška zde